Vivo Y71

Yeni 18: 9 FullView ™ Ekranı,% 84.4’lük etkileyici bir ekran-vücut oranına ulaşan süper dar çerçevelere sahiptir.

Vivo Y71 Mobil görüntüleme deneyiminizi sınırlara zorlayan etkileyici bir ekran. Standart 16: 9 en boy oranlı telefonlarla karşılaştırıldığında, 15.21 cm (6) Y71, tek elle taşınacak ve çalışacak kadar kompakt ve hafif olmakla birlikte% 12,5 daha fazla içerik gösterir.

İçeriğin devamını okumak için tıklayın

Tasarım

Hafif ve ince olan Y71’in gövdesi, avucunuza rahatça oturan hafif bir eğriye sahiptir. Yeni yüksek polimer nano-patlatma tekniği ile düzeltilmiş, zarif ve dokunulacak şekilde tasarlanmıştır.

Ai yüz güzelliği

Portre fotoğrafçılığına ‘herkese uyar’ yaklaşımına inanmıyoruz. Y71’iniz cinsiyetinizi, yaşınızı, cilt tonunuzu ve dokunuzu tanımlar ve daha sonra doğal güzelliğinizi vurgularken bir dizi güzellik etkisi uygular. Zamanla, yüzünüz ve fotoğraf alışkanlıklarınız hakkında daha çok şey öğrenir ve kendi öz geçmişinizi daha da geliştirmek için uyarlar.

HDR

Arka ışık ve parlak ışık, fotoğrafçılar için ciddi zorluklar yaratıyor. Y71, yüzünüz için aydınlatmayı optimize eder ve özelliklerinizi parlak ve net hale getirir.

Pürüzsüz Kullanıcı Deneyimi

Uygulamaları Y71 ‘in 3GB/4GB RAM ve güçlü Qualcomm işlemcisi ile anında açın. İster video izliyor, ister sosyal medyayı kontrol ediyor olun, kesintisiz performansın keyfine varacaksınız. Zamanla sorunsuz çalışabilmeniz için Y71’iniz birleştirme işlemini ve bellek optimizasyon görevlerini akıllıca gerçekleştirir ve eğlenmeye odaklanmanızı sağlar.

Uzatılmış Pil Ömrü

Y71, 3360mAh kapasiteli geniş bir pil ve gelişmiş Android 8.1 işletim sistemi optimizasyonuna sahiptir ve bu sayede daha fazla enerji tasarrufu sağlar. En son Vivo Akıllı Motor ayrıca ek güç yönetimi sağlar, böylece daha uzun süre dayanan bataryanız size daha uzun süre dışarıda kalma özgürlüğü verir.

Yüz erişim

Ekran etkinleştiğinde, Y71’iniz yüzünüzün özelliklerini tarar ve anında açılır. Bir telefon olarak daha az ve eski bir arkadaş olarak, sizi tek bir bakışta tanıyan daha az düşünün.

Daha Büyük Görünümlü Akıllı Bölme

Vivo’nun Smart Split özelliği, 15.21cm (6) 18: 9 FullView ™ Display ile birleştiğinde, çoklu görev yeteneğinizi geliştirir. Aynı anda videoları izleyebilir ve aynı anda sohbet edebilir, ancak daha büyük bir görüntüleme alanıyla. Böylece daha etkileyici video kalitesinin ve mesajlarınızı görüntülemek için daha fazla alanın tadını çıkarırsınız.

🏆0
Karşılaştır

Vivo Y71 özet bilgiler

,   dahili hafıza, yonga seti ile birlikte gelen telefonun grafik işlemcisi ‘dan güç alıyor.  Bu donanımlar ile akıllı telefonunuzu uzun süre kullanmanız için kapasiteye sahip   batarya kullanmış.

Kalınlık: Genişlik: Boy: ölçülerinde olan telefon ağırlığında.

ARKA KAMERA
ÖN KAMERA

ekran çözünürlükte   boyutunda. Ekran gövde oranı ise seviyesinde.

 

Bağlantı özellikleri; WI-FI→

Telefonda bulunan sensörler ise:

Karşılaştır

Özellikler: Vivo Y71

Karşılaştır

Kullanıcı puanı

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
İnceleme ekle

Yorum yap❯ “Vivo Y71”

cihazlist.com
Logo
Yeni Hesap Kaydı
Şifreyi yenile
Karşılaştırılan Cihazlar
  • TELEFON (0)
  • TABLET (0)
  • AKILLI SAAT (0)
  • AKILLI BİLEKLİK (0)
  • KULAKLIK (0)
  • DRONE (0)
Karşılaştır
0