Samsung Galaxy A8 Star

Canlı Odaklama özellikli çift arka kamera

Bir amiral gemisi olmayan en büyük sonsuzluk ekranı sadece 7.6mm inceliğindedir

Zenginleştirilmiş özellikler – Akıllı telefonunuzu daha akıllı bir şekilde kullanmanız için Bixby!

İçeriğin devamını okumak için tıklayın

Galaxy A8 Star büyük bir 6,3 inç Full HD + Süper AMOLED ekrana sahiptir. Ergonomik, çerçevesiz tasarımın yanında, ekranda ne olduğunu rahatça izleyebilmeniz için etkileyici bir izleme deneyimi sunar.

Galaxy A8 Star’ın şık tasarımı ve zarif yan tasarımı, elinizle rahatça kavramanızı sağlar. Hayatınızdaki günlük maceralar için hareket halindeyken iyi görünüyor.

Parlak gün ışığında keskin görüntüler ve gece düşük ışıkta çekim yapın. Galaxy A8 Star’ın çift arka kamerası 16 megapiksellik (MP) ve 24 megapiksellik (MP) kamera sensörleriyle geliyor. Bu sayede kullanıcı, gürültüyü en aza indiriyor ve karanlık ortamlarda bile net çekimler gerçekleştiriyor.

Açılan portre çekimleri yapın. 16MP ve 24MP lensleri ile yüksek performanslı çift kamera sistemi sayesinde Galaxy A8 Star çarpıcı görüntüler yakalayabilir. İstediğiniz nesneye odaklanmak için alan derinliğini el ile yönetebilirsiniz.

Gerçekten parlatan Selfie’ler. Galaxy A8 Star, Smart Beauty ve Pro Lighting gibi çeşitli yaratıcı düzenleme ve aydınlatma efektlerini, kişisel kimliğinizi kişiselleştirmek için AR etiketleri ile birlikte içerir. Güzellik Kamerası ile arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmadan önce kendinizi daha iyi bir ışıkta gösterebilirsiniz.

Favorilerime ekle0
Karşılaştır

Samsung Galaxy A8 Star özet bilgiler

işlemci ile birlikte gelen cihaz ile çalışır. Bu donanımlar ile akıllı telefonunuzu uzun süre kullanmanız için  kapasiteye sahip bir batarya kullanır.

Cihaz bağlantı özelliklerine göz atacak olursak;

WI-FI→

Bluetooth→

GPS→

ARKA KAMERA
ÖN KAMERA
Arka kamerası video kaydı yapabiliyor. Ön kamerası ise  çözünürlükte video kaydı yapıyor.
Cihazda ekran kullanılıyor. çözünürlükte olan ekran boyutunda. Ekran gövde oranı ise seviyesinde. Ekranın bazı diğer özellikleri şöyle:
Akıllı telefonun diğer özellikleri arasında , , ,
KarşılaştırKullanıcı puanı

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
İnceleme ekle

Yorum yap❯ “Samsung Galaxy A8 Star”cihazlist.com
Logo
Yeni Hesap Kaydı
Şifreyi yenile
Karşılaştırılan Cihazlar
  • Telefon (0)
  • Tablet (0)
  • Akıllı Saat (0)
  • Drone (0)
Karşılaştır
0