Samsung Galaxy A8 Star

Canlı Odaklama özellikli çift arka kamera

Bir amiral gemisi olmayan en büyük sonsuzluk ekranı sadece 7.6mm inceliğindedir

Zenginleştirilmiş özellikler – Akıllı telefonunuzu daha akıllı bir şekilde kullanmanız için Bixby!

İçeriğin devamını okumak için tıklayın

Galaxy A8 Star büyük bir 6,3 inç Full HD + Süper AMOLED ekrana sahiptir. Ergonomik, çerçevesiz tasarımın yanında, ekranda ne olduğunu rahatça izleyebilmeniz için etkileyici bir izleme deneyimi sunar.

blank

Galaxy A8 Star’ın şık tasarımı ve zarif yan tasarımı, elinizle rahatça kavramanızı sağlar. Hayatınızdaki günlük maceralar için hareket halindeyken iyi görünüyor.

Parlak gün ışığında keskin görüntüler ve gece düşük ışıkta çekim yapın. Galaxy A8 Star’ın çift arka kamerası 16 megapiksellik (MP) ve 24 megapiksellik (MP) kamera sensörleriyle geliyor. Bu sayede kullanıcı, gürültüyü en aza indiriyor ve karanlık ortamlarda bile net çekimler gerçekleştiriyor.

Açılan portre çekimleri yapın. 16MP ve 24MP lensleri ile yüksek performanslı çift kamera sistemi sayesinde Galaxy A8 Star çarpıcı görüntüler yakalayabilir. İstediğiniz nesneye odaklanmak için alan derinliğini el ile yönetebilirsiniz.

Gerçekten parlatan Selfie’ler. Galaxy A8 Star, Smart Beauty ve Pro Lighting gibi çeşitli yaratıcı düzenleme ve aydınlatma efektlerini, kişisel kimliğinizi kişiselleştirmek için AR etiketleri ile birlikte içerir. Güzellik Kamerası ile arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmadan önce kendinizi daha iyi bir ışıkta gösterebilirsiniz.

🏆0
Karşılaştır

Samsung Galaxy A8 Star özet bilgiler

,   dahili hafıza, yonga seti ile birlikte gelen telefonun grafik işlemcisi ‘dan güç alıyor.  Bu donanımlar ile akıllı telefonunuzu uzun süre kullanmanız için kapasiteye sahip   batarya kullanmış.

Kalınlık: Genişlik: Boy: ölçülerinde olan telefon ağırlığında.

ARKA KAMERA
ÖN KAMERA

ekran çözünürlükte   boyutunda. Ekran gövde oranı ise seviyesinde.

 

Bağlantı özellikleri; WI-FI→

Telefonda bulunan sensörler ise:

Karşılaştır

Özellikler: Samsung Galaxy A8 Star

Karşılaştır

Kullanıcı puanı

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
İnceleme ekle

Yorum yap❯ “Samsung Galaxy A8 Star”

cihazlist.com
Logo
Yeni Hesap Kaydı
Şifreyi yenile
Karşılaştırılan Cihazlar
  • TELEFON (0)
  • TABLET (0)
  • AKILLI SAAT (0)
  • AKILLI BİLEKLİK (0)
  • KULAKLIK (0)
  • DRONE (0)
Karşılaştır
0