Oppo A83 (32 GB)

8MP ön kamera
13MP arka kamera

Dahili bir yapay zeka teknolojisi ve güzelleştirici algoritmasıyla desteklenen A83’ün 8MP ön kamerası , fotojenik en iyi sonuçları sunar. “Ultra HD” modunda 13MP arka kamera, otomatik olarak 50MP fotoğraf oluşturmak için birden çok çekim yapabilir .

İçeriğin devamını okumak için tıklayın

14,47 cm (5,7 inç) HD + Tam ekran

1440×720 piksele sahip 14.47 cm (5.7 inç) tam ekran, dar bir çerçeveye estetik olarak yerleştirilmiş ve e-kitaplardan geçiyor, video izliyor veya oyun oynuyor olsanız da görsel olarak etkileyici.

AI Güzellik tanıma teknolojisi

Oppo A83’ün akıllı kamerası, insan yüzlerinin küresel bir görüntü veritabanına dayanarak, cinsiyetinizi, yaşınızı, cilt tonunuzu ve cilt tipinizi tanıyabilir , ardından gerçek sizi yakalayabilmek için 200’den fazla yüz özellik noktasını hassaslaştırabilir.

Eğimli Yüzey

Hava folyosunun kavisli dış yüzeyinden ilham alan A83, görsel inceliği ve eldeki rahat hissi birleştirmek için tasarlanmıştır . Eğri, zarif görünümüne ve dokunuşuna ulaşmak için sayısız tasarım kalibrasyonundan honlanır.

3GB RAM + Octa Çekirdekli İşlemci

3GB RAM ve Octa-Core CPU (2.5 GHz’e kadar),% 40 daha yüksek fonksiyon performansı ile daha sorunsuz oyun ve çoklu görev sağlar . Bu arada, genel enerji tüketimi azalır.

Hızlı yüz kilidi

Yüz kilidinin açılması özellikle elleriniz ıslakken veya eldiven giydiğiniz zaman rahatlık sağlar . Yüzünüzü ön kameranın önüne koyduğunuzda
telefon hemen açılacaktır .

3180mAh batarya

A83, 13 saat 30 dakikadan fazla * için telefon kullanımına izin veren devasa bir 3180mAh pil ile donatılmıştır. Aynı zamanda hızlı ve güvenli bir şarj deneyimi sağlar.

Favorilerime ekle0
Karşılaştır

Oppo A83 (32 GB) özet bilgiler

işlemci ile birlikte gelen cihaz ile çalışır. Bu donanımlar ile akıllı telefonunuzu uzun süre kullanmanız için  kapasiteye sahip bir batarya kullanır.

Cihaz bağlantı özelliklerine göz atacak olursak;

WI-FI→

Bluetooth→

GPS→

ARKA KAMERA
ÖN KAMERA
Arka kamerası video kaydı yapabiliyor. Ön kamerası ise  çözünürlükte video kaydı yapıyor.
Cihazda ekran kullanılıyor. çözünürlükte olan ekran boyutunda. Ekran gövde oranı ise seviyesinde. Ekranın bazı diğer özellikleri şöyle:
Akıllı telefonun diğer özellikleri arasında , , ,
KarşılaştırKullanıcı puanı

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
İnceleme ekle

Yorum yap❯ “Oppo A83 (32 GB)”cihazlist.com
Logo
Yeni Hesap Kaydı
Şifreyi yenile
Karşılaştırılan Cihazlar
  • Telefon (0)
  • Tablet (0)
  • Akıllı Saat (0)
  • Drone (0)
Karşılaştır
0