Apple, iPhone 12 için kulaklık hoparlör değiştirme programını başlattı

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro sahipleri için bir servis programı duyurdu. Apple, 6.1 inçlik iPhone 12 cihazlarının “küçük bir yüzdesinin” bir telefon görüşmesi sırasında kulaklıktan ses gelmemesi sorunu olduğu sonucuna vardı. Apple, arızalı modülü ücretsiz olarak değiştirecektir. Bu, iPhone 12 mini veya iPhone 12 Pro Max için geçerli değildir .

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro cihazlarının çok küçük bir yüzdesinin alıcı modülünde arızalanabilecek bir bileşen nedeniyle ses sorunları yaşayabileceğini belirledi. Etkilenen cihazlar Ekim 2020 ile Nisan 2021 arasında üretildi.

iPhone 12 veya iPhone 12 Pro’nuz arama yaptığınızda veya aldığınızda alıcıdan ses çıkarmıyorsa servis için uygun olabilir.

Applee ve Apple Yetkili Servis Sağlayıcıları, hizmeti ücretsiz olarak sağlayacaktır. Konuşmacı sorunları olan kullanıcıların bir Apple Perakende Mağazası, Yetkili Servis Sağlayıcı ile randevu almaları veya posta servisi için Apple Destek ile iletişime geçmeleri gerekir.

Apple, kullanıcılara randevularından önce verilerini iCloud’a veya bir bilgisayara yedeklemelerini önerir. Ayrıca Apple, ekranı hasar görmüş iPhone’larda kulaklık servisi yapmayacak ve kulaklık sorununu çözmeden önce düzeltilmesini gerektirecektir.

Tam onarım hizmeti duyurusunu görmek için kaynak bağlantısını kontrol edin.

Yorum yaz

cihazlist.com
Logo
Yeni Hesap Kaydı
Karşılaştırılan Cihazlar
  • TELEFON (0)
  • TABLET (0)
  • AKILLI SAAT (0)
  • AKILLI BİLEKLİK (0)
  • KULAKLIK (0)
  • DRONE (0)
Karşılaştır
0